Naše nabídka
Penzion
Další informace
 
Aktuality
04.11.2020 18:58:15

V současné pandemické situaci nabízíme ubytování všem, kteří potřebují ubytovat nedaleko Hlinska

» více

 
25.08.2020 15:16:17
Ubytování v našem penzionu v r.2020

I v letošním roce poskytujeme v našem penzionu ubytování rodinám, turistům, cykloturistům a dalším návštěvníkům Vysočiny

» více

 
14.05.2019 10:37:52
Letní dovolená na Vysočině – poslední volné termíny

Uvolnili se se nám poslední termíny z rezervací na letošní léto.

» více

 
» archiv aktualit
 
Fotoseriály od nás
 
Počasí
 

Letní dovolená na Vysočině – poslední volné termíny

Uvolnili se se nám poslední termíny z rezervací na letošní léto.

Ubytování v penzionu v srdci Vysočiny, rodinný Penzion u kaštanuLéto na našem penzionu na Vysočině

Pokud hledáte místo na klidnou tuzemskou dovolenou na například Vysočině máte poslední možnost využít našeho penzionu na samotě u lesa. Uvolnilo se nám několik posledních termínů z rezervací na červenec a srpen 22019. Jedná se o týdenní turnusy /sobota – sobota /.

Volné termíny na léto 2019 v našem penzionu

V současnosti jsou volné tyto termíny letní dovolené na našem Penzionu u kaštanu :

6.-13. července
20.-27. července
24.-31. srpna
Rezervace termínů ubytování prosím posílejte na e-mail recepce@penzion-ukastanu.cz  nebo volejte na telefonní číslo +420 728 547 829

Ubytování v penzionu v srdci Vysočiny, rodinný Penzion u kaštanuPo dobu letní sezóny / červenec – srpen / jsou pobyty vždy pouze týdenní a to sobota – sobota. Mimo tyto termíny je možné domluvit kratší pobyty například víkendové. V našem penzionu je ubytování s možností uvařit si ve společné kompletně vybavené kuchyňce. Kapacita našeho rodinného penzionu je ve 4 pokojích s vlastním soc. zařízením celkem 12 lůžek. (1x dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj s vanou, 2x třílůžkový pokoj se sprchovým koutem).

Penzion u kaštanu – penzion na samotě v srdci Vysočiny

Náš penzion je opravdu na samotě u lesa 2 km od Trhové Kamenice a 7 km od Hlinska. Všude okolo penzionu je pravá nefalšovaná Vysočina kde se můžete věnovat mnoha aktivitám spojeným s letní dovolenou v tomto kraji. Turistika, cykloturistika, sběr hub v blízkých lesích, návštěvy kulturních a historických památek , koupání v okolních koupalištích nebo v našem bazénu se saunou. Večerní posezení u ohně s grilováním a opékáním špekáčků. Pro děti jsou u penzionu prolézačky aby se ani ony nenudili když si chcete v klidu dát ranní kávičku ve společenské místnosti.

Ubytování v penzionu v srdci Vysočiny, rodinný Penzion u kaštanu

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.