Naše nabídka
Penzion
Další informace
 
Aktuality
04.11.2020 18:58:15

V současné pandemické situaci nabízíme ubytování všem, kteří potřebují ubytovat nedaleko Hlinska

» více

 
25.08.2020 15:16:17
Ubytování v našem penzionu v r.2020

I v letošním roce poskytujeme v našem penzionu ubytování rodinám, turistům, cykloturistům a dalším návštěvníkům Vysočiny

» více

 
14.05.2019 10:37:52
Letní dovolená na Vysočině – poslední volné termíny

Uvolnili se se nám poslední termíny z rezervací na letošní léto.

» více

 
» archiv aktualit
 
Fotoseriály od nás
 
Počasí
 

Rodinná dovolená na našem penzionu

Chcete prožít se svými dětmi a přáteli krásnou tuzemskou dovolenou v přírodě? Přijeďte k nám.

Tuzemská rodinná dovolená na samotě.

Pokud hledáte místo na samotě uprostřed přírody kde by jste chtěli prožít víkend nebo i týdenní tuzemskou dovolenou se svými blízkými, přáteli nebo jenom dětmi bez rušení okolními vlivy a přitom si mít možnost vyžití přijeďte na náš rodinný penzion a určitě nebudete litovat.

Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině

Vyžití při rodinné dovolené u nás na Vysočině

I když je náš rodinný penzion na samotě a do nejbližší vesnice jsou to 3 km rozhodně se u nás nebudete nudit. Pro děti jsme postavili v r.2013 dětské dřevěné hřiště s prolézačkami a v okolí penzionu je vždy posečený a upravený trávník k letním hrám. Na trávníku kdekoliv kolem penzionu je možné postavit altány, stany, slunečníky tak aby jste se u nás opravdu cítili co možná nejlépe a mohli si svoji dovolenou patřičně užít. Ve společenské místnosti jsou dětské knížky a spousta hraček pro všechny věkové kategorie.

K dalším možnostem vyžití které vám nabídneme je venkovní gril a krytým posezením kde můžete připravovat jídlo nebo jen tak sedět u ohně.

Krytý bazén jistě využijí nejenom děti, ale i dospělí kteří jistě rádi využijí i saunu která je přímo v budově bazénu.

Ve společné místnosti je krb ve kterém je možné si kdykoliv zatopit. Také je zde televize, internetové připojení je samozřejmostí.

Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině

Pro to aby jste si u nás mohli užít vaši rodinnou dovolenou i v případě nepříznivého počasí pro vás na letošní sezonu 2014 připravujeme ještě jednu místnost s stolním tenisem a s prostorem kde by si děti i za nepříznivého počasí mohli hrát i když by nechtěli být s rodiči ve společenské místnosti.

Stravování při vaší rodinné dovolené v našem penzionu

V našem penzionu máte několik možností jak se stravovat. Vedle společenské místnosti je kompletně vybavená společná kuchyně ve které si můžete uložit potraviny a dle potřeby si zde uvařit. Také si jídla můžete připravovat na grilu / na ohni / v přístřešku u penzionu nebo si můžete zajet na obědy a večeře do restaurace vzdálené cca 3 km od penzionu. Je možné jídlo objednat a nechat si k nám z restaurace dovézt.

Rodinná dovolená na penzionu a její rezervace

Pokud budete mít zájem strávit dovolenou s vaší rodinou a přáteli na našem penzionu moc se na vás těšíme a uděláme maximum pro to aby jste u nás byli spokojení a rádi jste na pobyt na našem penzionu vzpomínali. O volných termínech a možnosti využití našeho penzionu k rodinným oslavám, svatebním obřadům a hostinám nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 723 803 014 nebo na emailu recepce@penzion-ukastanu.cz a my se vám obratem ozveme .

Těšíme se na vaši návštěvu u nás.

Dvořákovi

Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině Tuzemská rodinná dovolená , Penzion na Vysočině

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.