Naše nabídka
Penzion
Další informace
 
Aktuality
04.11.2020 18:58:15

V současné pandemické situaci nabízíme ubytování všem, kteří potřebují ubytovat nedaleko Hlinska

» více

 
25.08.2020 15:16:17
Ubytování v našem penzionu v r.2020

I v letošním roce poskytujeme v našem penzionu ubytování rodinám, turistům, cykloturistům a dalším návštěvníkům Vysočiny

» více

 
14.05.2019 10:37:52
Letní dovolená na Vysočině – poslední volné termíny

Uvolnili se se nám poslední termíny z rezervací na letošní léto.

» více

 
» archiv aktualit
 
Fotoseriály od nás
 
Počasí
 

Romantické ubytování v penzionu na samotě

Hledáte ubytovaní na samotě kde chcete prožít klidné a romantické chvíle nebo si užít rodinu a blízké. Přijeďte k nám.

Zveme Vás na náš penzion na samotě umístěný na palouku u lesa nedaleko od Trhové Kamenice uprostřed mezi městy Hlinsko v Čechách, Seč, Nasavrky, Skuteč, Chotěboř a Ždírec nad Doubravou.

Penzion, ubytování na samotě

Penzion je na samotě vzdálené 3 km od Trhové Kamenice odkud se k nám dostanete po asfaltové cestě lesem. Pokud by jste přijeli od Hlinska přijede po silnici mezi lesy a loukami. Náš penzion Vám nabízí ubytování na samotě u lesa kde nejbližší sousedé /rekreační chyty/ jsou vzdálené několik stovek metrů a většinou se s nimi naši hosté ani při procházkách po okolí nepotkají.

Romantické ubytování v penzionu na samotě Romantické ubytování v penzionu na samotě

Vyžití na penzionu s bazénem, ubytování na samotě

Přestože jsme na samotě nebo právě proto a aby se i přes to u nás naši návštěvníci mohli vyžít a užít si nejenom romantické procházky snažíme se pro vás připravit podmínky k skvělé relaxaci.

Společenská místnost s kuchyňkou k krbem

V přízemí našeho penzionu je velká společenská místnost s hračkami pro děti, sedačkou a velkém jídelním stolem. V této společenské místnosti je také televize, ale i funkční krb ve kterém je možné si kdykoliv zatopit, ohřát se u něj, opéci si špekáčky nebo jenom tak u něj posedět.

Součástí společenské místnosti je plně vybavená kuchyňka včetně sporáku, ledničky s mrazákem a veškerým kuchyňským nádobím která je vám 24 hodin 7 dnů v týdnu k dispozici.

Romantické ubytování v penzionu na samotě Romantické ubytování v penzionu na samotě
 

Venkovní gril a dětské hřiště u penzionu na samotě

Protože jsme na samotě a v okolí penzionu je obrovská louka kde nikoho naši hosté neruší připravili jsme pro Vás venkovní zastřešený gril s posezením a pro děti dětské hřiště s klouzačkou a prolézačkami. Při ubytování je samozřejmostí, že naši hosté tato zařízení mohou bezplatně používat stejně tak jako :

Krytý bazén se saunou u penzionu

Krytý bazén je v těsné blízkosti ubytovací části penzionu.Sauna je v provozu celoročně a bazén je ohřívaný slunečními kolektory takže jeho provoz je omezený intenzitou slunečního záření /většinou květen-říjen / a tím jak jste otužilí. V létě se můžete slunit přímo na louce před bazénem a do bazénu se chodit koupat a osvěžit.

Zveme Vás do našeho penzionu na samotě u lesa. Nabízíme vám ubytování v malém rodinném penzionu na které jistě nezapomenete a budete se k nám chtít vracet stejně jako naši současní hosté.

Romantické ubytování v penzionu na samotě Romantické ubytování v penzionu na samotě

Ubytování, firemní a soukromé oslavy v penzionu na samotě

Můžete u nás uspořádat rodinnou nebo firemní oslavu bez toho aby Vás mohl kdokoliv omezovat. Je možné využít společenskou místnost s televizí a krbem nebo venkovní zastřešenou plochu s grilem nebo na louce před penzionem postavit plátěné stany a pergoly. Stoly a židle jsme po dohodě schopni zajistit

Pro případné informace o ubytování a volných termínech nás kontaktujte na emailu recepce@penzion-ukastanu.cz  nebo na telefonním čísle 723803014 nebo 728 547 829

Romantické ubytování v penzionu na samotě

Romantické ubytování v penzionu na samotě

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.