Naše nabídka
Penzion
Další informace
 
Aktuality
10.09.2018 21:42:42
Přijímáme rezervace na Silvestr 2018

Pokud ještě nemáte plány na Silvestr a chcete ho oslavit s partou přátel nebo rodinou v našem penzionu. Máme ještě volnou kapacitu. Rezervace zasílejte na recepce@penzion-ukastanu.cz.

» více

 
04.05.2017 21:18:22
Poslední volné termíny v létě 2017

Neváhejte a rezervujte si volné termíny.

» více

 
10.02.2017 12:48:23
Sjezdovky hlásí nejlepší podmínky

Sjezdovky v okolí hlásí parádní podmínky pro lyžování. Přijeďte a vyzkoušejte na vlastní kůži. Více v sekci sportovní vyžití, kde najdete informace o blízkých skiareálech.

» více

 
» archiv aktualit
 
Fotoseriály od nás
 
Počasí
 

Venkovní grilování při pobytu na našem penzionu

Pokud se u nás na penzionu ubytujete můžete grilovat i za  nepříznivého počasí v naší „venkovní kuchyni“ hned  vedle  bazénu.

Ubytování na Vysočině nedaleko Hlinska

Klidné prostředí kde vás nikdo nebude  rušit.
Ubytujte se v našem penzionu na Vysočině nedaleko Hlinska. Z  Trhové Kamenice ze Slatiňan, Chrudimi nebo Žďáru nad Sázavou je to k nám jenom kousek. Jsme penzion na louce uprostřed lesů.


penzion na samotě u Hlinska, levné ubytování s grilem levné  ubytování v penzionu na samotě u Hlinska a trhové Kamenice Ubytování na  palouku u lesa, penzion na samotě u lesa, na vysočině, Hlinsko, Kamenice nad Lipou


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.